Final rankinglist  -  1/8 buggy [1/8 buggy]
Rank  Pilot Nr  Lic Lic AddOn Driver Nat Club Rnd  Endtime Heat Final I
1   Mára Jiří CZ   49  30:17.652 1 Finále - A Sucho
                32  20:07.831   1/2 Finále - A Sucho
3   Novotný Karel     47  30:33.554 1 Finále - A Sucho
                32  20:21.629   1/2 Finále - A Sucho
4   Gotzl Max - JUN CZ Horní Jelení 46  30:25.674 1 Finále - A Sucho
                32  20:18.859   1/2 Finále - B Sucho
9   Kalenda František - JUN     46  30:31.462 1 Finále - A Sucho
                31  20:05.682   1/2 Finále - A Sucho
7   Kapička Tomáš CZ Bohemia 46  30:32.189 1 Finále - A Sucho
                31  20:09.613   1/2 Finále - B Sucho
76  76   Dvořák Jiří     45  30:12.349 1 Finále - A Sucho
                29  20:01.617   1/2 Finále - B Sucho
12  12   Babka Adam - JUN     45  30:23.999 1 Finále - A Sucho
                31  20:32.914   1/2 Finále - B Sucho
10  10   Javorovský Petr CZ   44  30:15.567 1 Finále - A Sucho
                31  20:28.888   1/2 Finále - B Sucho
                23  15:10.860   1/4 Finále - B Sucho
8   Zicha Martin CZ   43  30:04.663 1 Finále - A Sucho
                30  20:17.819   1/2 Finále - A Sucho
10  24  24   Pour Vladimír CZ   34  23:56.367 1 Finále - A Sucho
                30  20:15.049   1/2 Finále - A Sucho
11  5   Šilhavý Štěpán ml. CZ   31  22:14.049 1 Finále - A Sucho
                31  20:24.262   1/2 Finále - B Sucho
12  49  49   Šindelář Michal CZ   21  16:34.774 1 Finále - A Sucho
                30  20:29.220   1/2 Finále - A Sucho
                          
13  17  17   Horák Michael     29  20:00.638 1 1/2 Finále - A Sucho
14  14  14   Javorovský Petr - SEN CZ MKK 29  20:09.056 1 1/2 Finále - A Sucho
                22  15:07.670   1/4 Finále - A Sucho
15  74  74   Braun Pavel - SEN CZ   29  20:13.677 1 1/2 Finále - A Sucho
                23  15:43.785   1/4 Finále - A Sucho
16  19  19   Bílek Jan - SEN     29  20:23.942 1 1/2 Finále - B Sucho
17  95  95   Tomášek ML Petr - JUN     29  20:31.888 1 1/2 Finále - B Sucho
                22  15:43.464   1/4 Finále - B Sucho
18  18  18   Vinš Martin - SEN CZ MKK 29  20:41.377 1 1/2 Finále - B Sucho
                22  15:07.419   1/4 Finále - B Sucho
19  64  64   Valder Jarda - SEN     28  19:56.241 1 1/2 Finále - B Sucho
20  28  28   Hujer Jan - SEN CZ Bohemia 27  20:05.391 1 1/2 Finále - A Sucho
                22  15:21.737   1/4 Finále - A Sucho
21  37  37   Jelínek Filip CZ   27  20:23.158 1 1/2 Finále - B Sucho
                22  15:52.940   1/4 Finále - B Sucho
22  22  22   Fic Tomáš CZ   11  12:04.671 1 1/2 Finále - A Sucho
                22  15:32.716   1/4 Finále - A Sucho
23  16  16   Beneš Jiří - SEN     4:40.993 1 1/2 Finále - B Sucho
24  52  52   Ondřej Kulhánek     2:28.974 1 1/2 Finále - A Sucho
                          
25  23  23   Zicha Zdeněk - SEN CZ MKK 22  15:42.249 1 1/4 Finále - A Sucho
26  51  51   Beníček Martin - SEN     21  15:12.634 1 1/4 Finále - A Sucho
27  54  54   Havlíček Dominik     21  15:13.929 1 1/4 Finále - B Sucho
28  56  56   Havlíček Robert - SEN     21  15:14.792 1 1/4 Finále - A Sucho
29  44  44   Bachura Viktor - JUN     21  15:30.924 1 1/4 Finále - B Sucho
30  39  39   Mařica Aleš - SEN     21  15:48.478 1 1/4 Finále - A Sucho
31  97  97   Tomášek Petr - SEN     20  15:34.596 1 1/4 Finále - A Sucho
32  27  27   Chaloupka Tomáš CZ   19  15:14.432 1 1/4 Finále - A Sucho
33  33  33   Šilhavý Štěpán - SEN CZ MKK 19  15:22.320 1 1/4 Finále - B Sucho
34  30  30   Novotný Jiří - SEN     19  15:32.838 1 1/4 Finále - B Sucho
35  55  55   Petr - SEN Žampach CZ   18  15:04.595 1 1/4 Finále - B Sucho
36  42  42   Hujer Vojtěch - JUN     18  15:25.517 1 1/4 Finále - A Sucho
37  20  20   Ročeň Jaromír CZ   17  15:16.010 1 1/4 Finále - B Sucho
38  96  96   Tomášek Patrik - JUN     0:00.000 1 1/4 Finále - B Sucho