Section: 1/8 buggy [1/8 buggy] / Race time: 5:00 / Jednotlivý start / Start: 15.07.2017 10:11:48
Skupina 2 - Kvalifikace 1
Pos  Nr  Pilot Nr  Driver I Laptime Rnd  Absoluttime Besttime Cor
51  Šindelář Michal   36.159 5:31.586 35.266  
Šilhavý Štěpán ml.   36.050 5:35.065 35.278 L
Kalenda František - JUN   36.071 5:35.111 35.302  
15  Beneš Jiří - SEN   47.703 5:45.992 36.646  
Zicha Martin   40.705 5:02.153 35.979  
16  Horáček Jan   37.963 5:15.362 36.770  
13  Horák Michael   38.069 5:18.489 37.109  
17  Bílek Jan - SEN   38.705 5:24.292 38.705  
10  Pour Vladimír DNS 0.000 0:00.000 0.000  

Laptimes
# Nr.  9/51  1/5  3/7  6/15  2/6  7/16  5/13  8/17  4/10    
00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000       
36.829  41.062  38.552  36.863  37.705  40.842  41.219  40.422       
37.923  40.967  35.302  36.646  37.113  38.238  37.508  39.809       
37.087  1:14.073  35.995  38.082  40.864  41.403  42.645  43.496       
35.592  35.797  42.537  37.005  37.598  36.770  37.109  40.434       
35.266  35.278  36.117  37.733  36.189  39.912  37.524  39.733       
36.933  35.326  37.048  36.714  35.979  40.499  43.231  40.153       
36.043  36.512  37.331  37.109  36.000  39.735  41.184  41.540       
39.754  36.050  36.158  38.137  40.705  37.963  38.069  38.705       
36.159     36.071  47.703                   

Nejlepąích 10
Rank  Pilot Nr  Lic Lic AddOn Driver Nat Club Rnd  Endtime Heat
51  51   Šindelář Michal CZ   5:31.586 1
5   Šilhavý Štěpán ml. CZ   5:35.065 1
7   Kalenda František - JUN     5:35.111 1
15  15   Beneš Jiří - SEN     5:45.992 1
6   Zicha Martin CZ   5:02.153 1
29  29   Stieber Petr CZ   5:08.753 1
16  16   Horáček Jan CZ Bohemia 5:15.362 1
27  27   Ročeň Jaromír CZ   5:17.377 1
13  13   Horák Michael     5:18.489 1
10  17  17   Bílek Jan - SEN     5:24.292 1

Corrections / Punishments
Jezdec Type Correction / Punishment Komentář
Šilhavý Štěpán ml. Correction L: 8 > 9  

Rekordy
  Section 1/8 buggy Dayrecord
 Nejlepąí čas 00:31.492 (12) (12.07.2015) Novotný Karel 00:35.266 (5) Šindelář Michal
 Trénink 7 05:02.741 (14.07.2012) Zeman Lukáš -
 Kvalifikace 19 15:49.322 (28.04.2012) Fedeleš Miroslav - SEN 9 05:31.586 Šindelář Michal
 Finále 54 30:18.154 (03.10.2015) Novotný Karel -